Активні фільтри

Квіти в коробці

Квіти в коробці-оригінальний і красивий подарунок в якому зібрані найкрасивіші квіти і смачні солодощі. Коробку можна наповнити не тільки солодощами але і покласти в неї основний подарунок: парфум, гроші, аксесуари та інші подарунки за вашим бажанням. Наші коробочки з квітами відмінно підійдуть для пропозиції руки і серця вклавши в неї обручку. Квіти в коробці це універсальний подарунок який підійде до будь-якого свята. Таку коробочку можна подарувати коханій дівчині, дружині, подрузі, мамі, бабусі, сестрі, колезі по роботі і навіть чоловік буде радий такому подарунку.

Наші флористи зберуть для Вас найкрасивішу коробочку яка подарує незабутні яскраві враження. Для того щоб квіткові композиції зберігали свій вигляд якомога довше, необхідно правильно доглядати за букетом.

Кілька рекомендацій по догляду за квітами в коробці:

Отже, ви отримали (або подарували) коробочку, дуже-дуже сильно зраділи (інакше і бути не може)) і тепер її завдання-радувати Вас максимально довгий час! Ось як їй в цьому допомогти:

  • Обов'язково зніміть кришку (якщо вона є);

  • Стебла квітів поміщенні в спеціальну губку. Їх не можна витягати з губки. Якщо ви витягли квіти, а потім повернули назад губка не працюватиме і не буде підживлювати квіти -вони швидко завянуть;

  • НЕ СТАВТЕ квіткову композицію в місця де може бути протяг і потрапляти прямі сонячні промені, квіти цього не люблять;

  • НЕ ТРИМАЙТЕ коробочку поруч з радіатором (квіти люблять прохолоде, вологе повітря);

  • На наступний день після отримання коробки, підготуйте 100 мл води кімнатної температури (для середньої коробки 28-30 см) акуратно відсуньте 1-2 квітки (приблизно в центрі композиції), тонкою цівкою влийте приготовану кількість води до губки (ідеально додавати воду за допомогою звичайного шприца або чашки з носиком). Повторювати цю процедуру необхідно раз в 2-3 дня, в залежності від композиції.

  • Коробку від композиції можна зберегти і використовувати у своїх цілях.